נגישות

Hebrew Arabic English Russian

למידע נוסף והצעת מחיר

מחיצות הגבס של אשבונד
בלוק אשבונד הוא בעל חיבורי "שקע-תקע" בכל ארבעת הצדדים שלו. החיבור בין הבלוקים בעת ההרכבה נעשה באמצעות טיט אשבונד המיוצר מאותו החומר שממנו בנוי בלוק הגבס בתוספת שרפים מיוחדים.

התוצאה הסופית היא מחיצת גבס מונוליטית כמקשה אחת ובעלות חוסן גבוה מאוד, המהוות תחליף מצוין למחיצות גבס קלות משקל. הבנייה עם בלוק אשבונד משלבת, אם כך, את המאסיביות של המחיצה הקונבנציונלית (בלוקים שחורים עם טיח) עם המראה והחלקות של גבס.
 

מחיצות הגבס של אשבונד


בלוק אשבונד עומד בדרישות תקן ישראלי 1504 לחוזק שבר בכפיפה. ובעל חוזק מכאני גבוהה במיוחד על מחיצות הגבס ניתן לתלות פריטים קלים וכבדים ללא חשש בשימוש בעוגנים מתאימים. המחיצות בנויות לשאת גם חפצים כבדים מאוד כגון כיורים, מדפים ועוד.

בעת פגיעה מחפץ קשה לא יופיעו במחיצת הגבס סדקים או שברים. גם אם חלה מעיכה מקומית עקב פגיעה לא מכוונת (לדוגמא במבני ציבור כתוצאה מחבטה של חפצים שונים, כיסאות, שולחנות, מיטות בתי חולים וכו'), התיקון הוא קל ומהיר מאוד על ידי מילוי והחלקת מקום הפגיעה
מחיצות גבס בעובי 10 ס"מ נבדקו על פי תקן ישראלי 1503 ונמצאו כי בהפעלת אנרגיית הולם הן מתאימות לרמת השירות הגבוהה ביותר, הן למצב גבולי של שירות והן למצב של הרס. אם נדרש פירוק הקיר עקב שינויים בחלוקת המבנה, ניתן לסלק את המחיצה במהירות ללא פגיעה בריצוף וללא צורך בעבודות תיקון מיוחדות.