נגישות

Hebrew Arabic English Russian

למידע נוסף והצעת מחיר

בלוק אשבונד

בלוק אשבונד - בלוק גבס
בלוק אשבונד משלב בתוכו את כל היתרונות של בניית מחיצות קלות עם כל היתרונות של מחיצות מאסיביות. בלוק אשבונד אינו סתם "עוד בלוק", אלא שיטת בנייה ייחודית.
בלוק אשבונד - בלוק עמיד מים
בנוסף לבלוקי הגבס הרגילים, מייצרת אשבונד בלוקי גבס עמידים למים בעובי 10 ס"מ ובעובי 6 ס"מ.
בלוק אשבונד - בניה מהירה
בניית מחיצות באמצעות בלוק גבס אשבונד היא קלה, גמישה ומהירה וניתנת לביצוע אפילו בבנייה עצמית, מאחר שהיא בנייה יבשה.
בלוק אשבונד - בניה ירוקה
עם אשבונד בונים ירוק ושומרים על הסביבה. הבלוק המיועד לבנייה ירוקה מיוצר ממחצב גבס טבעי לחלוטין שאיננו רדיואקטיבי.
בלוק אשבונד - מחיצות גבס
בלוק אשבונד הוא בעל חיבורי "שקע-תקע" בכל ארבעת הצדדים שלו. החיבור בין הבלוקים בעת ההרכבה נעשה באמצעות טיט אשבונד המיוצר מאותו החומר שממנו בנוי בלוק הגבס בתוספת שרפים מיוחדים.
בלוק אשבונד - בידוד תרמי
בימים בהם צריכת אנרגיה הינה משאב חשוב לסביבה ויקר, בידוד תרמי הוא אחד השיקולים החשובים ביותר בבחירת חומרי הבניה/גלם . השיטות המסורתיות לחימום או קירור הבית בדרך כלל משאירות את חותמן על הסביבה: עשן מזהם מתחנות הכוח גורם לבעיות נשימה, פגיעה בדגה ובבעלי חיים בקרבת התחנות ובסופו של דבר חומרים מזהמים מחלחלים אל מי התהום, שהופכים פסולים לשתייה.
בלוק אשבונד - בידוד אקוסטי
רעש הוא אחד מהמפגעים הסביבתיים המזיקים ביותר. חשיפה ממושכת לרעש בצורה של תנועת רכבים או מערכות מיזוג אוויר גורמת לאי נוחות/שקט, עצבנות, כאבי ראש ועייפות, ופוגמת באופן ניכר באיכות החיים.
בלוק אשבונד - עמידות אש
לבדיקות עמידות אש ישנם שני תקנים מנחים הבוחנים התפתחות שריפה בחללי בניין. תקן ישראלי 931 עמידות באש של אלמנטי בניין ותקן ישראלי 755 סיווג מוצרים בזמן שריפה. בין היתר נבדקים התנהגות ותכונות חומרי בנייה בטמפרטורות גבוהות; התפתחות הטמפרטורה בחלקי מבנה בזמן השריפה; התנהגות מכנית בזמן שריפה וקביעת עמידות האש של חלקי מבנה מחומרים שונים.